Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Przeciągarka

Przeciągarka to specjalistyczne urządzenie techniki transportowej, które znajduje zastosowanie podczas manipulowania ciężkimi ładunkami w płaszczyźnie poziomej. Od tradycyjnych wciągarek, przeciągarka różni się przede wszystkim możliwością przesuwania ładunków na odległość.

Przeciągarki pozwalają na  manipulowanie ładunkami o znacznej wadze i dowolnych wymiarach. Jako że nie zajmują zbyt wiele miejsca i nie potrzebują dużej przestrzeni do pracy, doskonale sprawdzają się w ciasnych i wąskich przestrzeniach.

Zalety oferowanych przeciągarek

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się niską wagą, przy jednoczesnej możliwości transportowania ładunków o bardzo dużej masie. Dodatkowymi atutami naszych przeciągarek są:

  • mocna konstrukcja – każde z oferowanych urządzeń zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby wytrzymać ciężkie warunki pracy i duże obciążenia,
  • wysoka siła przeciągania – oferowane urządzenia umożliwiają przemieszczanie bardzo ciężkich ładunków w sposób szybki, sprawny i bezpieczny,
  • bezpieczeństwo użytkowania – przeciągarki zostały wyposażone w różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak hamulce, ograniczniki obciążenia i systemy kontroli.

Klientom dostarczamy przeciągarki dostępne w wersjach z napędem elektrycznym i ręcznym. To pozwala na elastyczne dopasowanie urządzenia do potrzeb użytkownika.

Zastosowanie przeciągarek

Przeciągarki są powszechnie kojarzone z pracą w warsztatach samochodowych i halach magazynowych. Tymczasem zakres ich zastosowań jest znacznie szerszy. Doskonale sprawdzają się w branży budowlanej (m.in. do montażu szalunków), a także w transporcie morskim i lądowym (np. do załadunku towarów). Można je również z powodzeniem wykorzystywać podczas realizacji zakrojonych na szeroką skalę projektów inżynieryjnych.

Przeciągarka: Doradztwo, sprzedaż i serwis

Starając się jak najlepiej odpowiadać na rosnące potrzeby współczesnego przemysłu dostarczamy szeroki wachlarz profesjonalnych urządzeń techniki transportowej. Ich wybór przekłada się na wysoką ergonomię i efektywność pracy, co wiąże się ze znaczącym obniżeniem kosztów obsługi wybranych procesów.

Obok usług handlowych realizujemy usługi doradcze i serwisowe. Klientów zainteresowanych zamówieniem przeciągarki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i kontaktu. Zespół Alma z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze odpowiedniego urządzenia.