Wyświetlanie jednego wyniku

Nasza firma oferuje wytrzymałe i niezawodne wciągniki linowe. To maszyny służące m.in. do wciągania koszy roboczych czy pomostów. Znajdują swoje zastosowanie szczególnie na placach budowy, w gospodarstwach rolnych czy warsztatach. Ręczne wciągniki linowe łatwo jest zamontować, a nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że rzadko wymagają serwisu czy szczególnej konserwacji. Posiadamy m.in. modele Scafor, Carol firmy Tractel, a także produkowane przez nas (SHZ-H-100).

Wciągniki linowe napędzane ręcznie

Ręczne wciągniki linowe są podstawą wydajnego i bezpiecznego podnoszenia. Występują one w różnych konfiguracjach, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach przemysłu. W naszym asortymencie znajduje się m.in. lekki wciągnik o małych gabarytach. Dzięki temu, że bardzo łatwo go zamontować, świetnie sprawdzi się niemalże wszędzie, gdzie bardzo często trzeba podnosić niewiele ważące towary.

Oferowane wciągniki linowe ręczne cechuje wysoka odporność na wpływy eksploatacji w wymagających warunkach, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Nie tylko wciągniki linowe ręczne: Sprawdź naszą ofertę

W ofercie mamy również maszyny nieco cięższe. Dostępne u nas ręczne wciągarki linowe trudniej jest zamontować, ale są również bardzo praktyczne i mogą wytrzymać udźwig kilkusetkilogramowy – przydają się szczególnie do prac warsztatowych i budowlanych. Oferujemy też model ze specjalnym sprzęgłem z zapadką, który w razie nieplanowanego opadania ładunku, zabezpiecza przed jego spadem. Ponadto, urządzenie może mieć w razie potrzeby wbudowane zabezpieczenie sworzniowe.

Ręczne wciągniki linowe: Doradztwo, sprzedaż, serwis

Zajmujemy się również cyklicznym serwisem urządzeń oraz wydajemy dokumentację techniczną i karty gwarancyjne na nasze produkty. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące produkcji, sprzedaży oraz badania wciągników linowych ręcznych.

Klientów zainteresowanych zamówieniem wciągników liniowych ręcznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wątpliwości do kontaktu telefonicznego lub poprzez skrzynkę mailową. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dopasować maszynę do wymagań.