Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nasza firma oferuje wytrzymałe i niezawodne wciągniki linowe. To maszyny służące m.in. do wciągania koszy roboczych czy pomostów. Znajdują swoje zastosowanie szczególnie na placach budowy, w gospodarstwach rolnych czy warsztatach. Ręczne wciągniki linowe łatwo jest zamontować, a nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że rzadko wymagają serwisu czy szczególnej konserwacji. Posiadamy m.in. modele Scafor, Carol firmy Tractel, a także produkowane przez nas (SHZ-H-100).

W naszym asortymencie znajduje się m.in. lekki wciągnik o małych gabarytach. Dzięki temu, że bardzo łatwo go zamontować, świetnie sprawdzi się niemalże wszędzie, gdzie bardzo często trzeba podnosić niewiele ważące towary.

W ofercie mamy również maszyny nieco cięższe. Dostępne u nas ręczne wciągarki linowe trudniej jest zamontować, ale są również bardzo praktyczne i mogą wytrzymać udźwig kilkusetkilogramowy – przydają się szczególnie do prac warsztatowych i budowlanych. Oferujemy też model ze specjalnym sprzęgłem z zapadką, który w razie nieplanowanego opadania ładunku, zabezpiecza przed jego spadem. Ponadto, urządzenie może mieć w razie potrzeby wbudowane zabezpieczenie sworzniowe.

Zajmujemy się również cyklicznym serwisem urządzeń oraz wydajemy dokumentację techniczną i karty gwarancyjne na nasze produkty. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące produkcji, sprzedaży oraz badania wciągników linowych ręcznych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez skrzynkę mailową. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dopasować maszynę do wymagań.