Wyświetlanie jednego wyniku

Wciągniki elektryczne stacjonarne sprawdzają się jako element urządzeń dźwignicowych. Po zainstalowaniu ich na konstrukcji wsporczej można wykorzystywać je podczas podnoszenia oraz opuszczania różnego rodzaju ładunków.

Dzięki temu, że umożliwiają sprawne i bezproblemowe podnoszenie ciężkich towarów, są powszechnie używane w różnych gałęziach przemysłu. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia charakteryzują się znaczną wydajnością pracy i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystko dlatego, że podczas ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne, zaawansowane rozwiązania technologiczne, które zapewniają im wysoką funkcjonalność. Ponadto, wciągniki elektryczne stacjonarne są bardzo łatwe w obsłudze. Maszyny te są wyposażone w łańcuch odporny na korozję, precyzyjny, elektromagnetyczny hamulec i przycisk kontrolny. Już w standardowej konfiguracji posiadają wiele użytecznych rozwiązań, takich jak licznik godzin pracy, czy ochronę termiczną.

Jeśli chcesz usprawnić działanie swojego warsztatu lub przedsiębiorstwa, ułatwiając sobie manewrowanie ciężkimi ładunkami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.