Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Elektryczne wciągniki linowe znajdują swoje zastosowanie i znacząco ułatwiają pracę na wszelkich budowach, w warsztatach oraz tam, gdzie istnieje potrzeba podnoszenia i przenoszenia pionowego różnych ładunków. Nasza oferta zawiera różnorodne modele tych urządzeń, produkowanych przez nas. Wśród nich między innymi SHZ 300, SHZ 500 PE, SHZ 1000-1. Proponujemy także wciągniki od renomowanych producentów, takich jak Tractel czy KITO.

Sprzedajemy wciągniki linowe o zróżnicowanych parametrach i pomożemy dobrać odpowiedni produkt do wymagań i potrzeb. Modele zwykle mają maksymalny udźwig od 25kg do 3000kg. Parametr ten zależny jest od mocy zastosowanego silnika. W zależności od produktu maksymalna wysokość, na którą wzniesie się wciągnik linowy waha się od ok. 2,5 metra do każdej wymaganej długości, która zależna jest od liny.

Wciągniki linowe elektryczne: Charakterystyka produktów

Wciągniki elektryczne linowe służą przede wszystkim do podnoszenia ładunków w pionie. Oferowane przez nas produkty cechują się dużym zróżnicowaniem, co skutkuje szerokim spektrum potencjalnych zastosowań. Mówiąc o cechach oferowanych przez nas wciągników elektrycznych warto wskazać, że:

• Niektóre modele są małych gabarytów, dzięki czemu łatwo jest je montować i przenosić;
• Pozwalają na pracę w obu kierunkach (podnoszenie, opuszczanie );
• Maszyny bezpiecznie przenoszą bardzo ciężkie towary (od kilkuset kilogramów do kilku ton);
• Część produktów można odpowiednio dopasować (np. zmienić długość liny i przewodów sterujących czy szybkość podnoszenia i jazdy);
• Są bardzo proste w użytkowaniu i konserwacji, charakteryzują się wysoką sprawnością,

Zastosowanie wciągników liniowych elektrycznych

Wciągniki linowe elektryczne mogą być wykorzystywane jako elementy systemu transportu wewnętrznego. Na tym jednak ich zastosowanie się nie kończy. Po zamontowaniu na platformie pojazdu lub innym stabilnym podłożu wciągnik liniowy może być wykorzystywany do wciągania łodzi, pojazdów, maszyn budowlanych oraz konstrukcji o dużej masie.

Zadzwoń, jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz pomocy oraz gdy chcesz omówić szczegóły dopasowania do potrzeb jednej z oferowanych wciągników linowych elektrycznych.